Jak prodat nemovitost


Každý můj krok spojený s prodejem je promyšlený. Způsob prodeje, postupy, které při prodeji používám, jsou podloženy mými zkušenostmi a úspěšnými prodeji nemovitostí. 

Informace o nemovitosti, odhad ceny:

-       Vaše představa a očekávání od prodeje, další záměry, které budou navazovat na prodej, jsou pro mě důležité. Potřebuji znát o Vaší nemovitosti všechny technické podrobnosti. Poté provedu odhad nabídkové ceny nemovitosti a v případě zastupování se domluvíme na dalším.

Home Staging – jak prodat byt nebo dům za nejlepší cenu

-       zatraktivnění nemovitosti pro co největší počet zájemců o nemovitost. Jde především o vytvoření příjemné atmosféry. Kvalitní příprava nemovitosti výrazně přispěje k dosažení vyšší ceny při prodeji a urychlí celý proces prodeje. Jedná se hlavně o úklid bytu, domu, prosvětlení a naaranžování interiéru, odosobnění nemovitosti (při focení, natáčení i prohlídkách je vhodné schovat například osobní fotografie, předměty na kuchyňské lince, na lednici), případně odstranění drobných vad (posekání zahrady, vymalování nemovitosti).

Prezentace nemovitosti:

-       spolupracuji s profesionálním fotografem Dominikem Altmanem:

      web_dominik 

-       zajistím, pokud je to vhodné, zpracování profesionální video prezentace:

        

-       vytvořím webové stránky nemovitosti, které mohu propagovat prostřednictvím PPC kampaní (Google Ads, Sklik) 

        obryzek_prodej_bytu_uhrineves 

-       doplním také 3D model nemovitosti:

        3d_planek_3kk_levskeho 

-       zveřejním inzerát na placených realitních serverech, které mají vysokou návštěvnost. Inzerci pravidelně posouvám na přední pozice a pracuji průběžně i s fotografiemi a textem, aby inzerce na byt nebo dům neustále působila svěže a přitahovala pozornost zájemců.

Spolupráce, prohlídky a vyjednávání:

-       využívám své kontakty a při hledání vhodného zájemce spolupracuji s jinými makléři.

-       prohlídky provádím bez účasti majitele, mám praxi, umím smlouvat a vím, kdy je vhodné s cenovou nabídkou souhlasit, případně za jakých podmínek. Dokáži i lépe odolat tlaku na snížení ceny.

Jak při prodeji nemovitosti vybrat vhodnou strategii a prověřit si zájemce

-       o jednání se zájemci a uskutečněných prohlídkách nemovitosti Vás průběžně informuji. Domlouváme se podle zájmu o nemovitost na úpravě strategie. Při velkém zájmu někdy dokáži prodejní cenu navýšit nad cenu nabízenou, a i v případě malého zájmu je několik možností, jak prodej oživit.

-       vážného zájemce o koupi nemovitosti prověřím z hlediska důvěryhodnosti. Jde o to, aby byl silný předpoklad, že svým závazkům, jako je dodržení rezervační smlouvy, kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově opravdu dostojí a neztratíme při prodeji čas.

Právní servis:

-       po uzavření rezervační smlouvy na byt nebo dům předám veškeré podklady pro přípravu smluv našemu právníkovi, se kterým úspěšně spolupracujeme již 10 let. Zajistí kompletní právní servis (Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově, návrhy na vklad, ověření podpisů).

-       po složení kupní ceny do úschovy zajistím podání návrhu na vklad změny vlastnického práva na katastr nemovitostí. Po dokončení převodu nemovitosti provedeme předání nemovitosti. 

Pokud vnímáte, že spolupráce se zkušeným realitním makléřem s jasnými referencemi by pro Vás byla přínosem, volejte nebo pište. Těším se na setkání s Vámi.

Vladimír Altman, t.: 724 443 771, email: altman@reloca.cz

Odkazy na zajímavé tipy:

Jak prodat nemovitost, byt nebo dům s hypotékou?

Jak prodat družstevní byt

6 důvodů proč se Vám nedaří prodat nemovitost, byt nebo dům

Jak určit, odhadnout správnou cenu nemovitosti?

Jak prodat Vaši nemovitost, byt či dům?

Reference


Pronájem bytu 1+kk

Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat. Už mi došlo, co jsem podepsala:). Díky, budu Vás doporučovat! Přeji všechno dobré.

JB Praha

Prodej bytu 3+kk

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Váš přístup při prodeji mé nemovitosti. Především za to, že jsem po celou dobu měl od Vás nepřetržité informace o stavu prodeje a o všech následných úkonech s prodejem spojených. Velmi rád Vás doporučím každému, kdo bude potřebovat tyto služby.

S díky Petr Douša

Prodej rodinného domu 5+2

Velmi doporučuji spolupráci s panem inženýrem. Altmanem. Jeho služeb jsem využila již dvakrát. Je to člověk na správném místě. Jeho přístup je profesionální a vstřícný. Moc děkuji za vše.

Květuše Simonová

Videoprohlídky


Články


Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout Celý článek

Prodej nemovitosti může být stresující záležitost, ať už prodáváte dům, byt nebo komerční prostor. Mnoho majitelů nemovitostí se při této příležitosti dopouští různých chyb, které mohou proces prodeje značně zkomplikovat a prodloužit. V tomto článku zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby, kterých se prodávající dopouštějí, a obdržíte praktické rady, jak se jim vyhnout.

Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024 Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024 Celý článek

Trendy na realitním trhu odhalují výrazné změny v preferencích bydlení. Pandemie, ekonomické faktory a technologický pokrok totiž zásadně ovlivnily rozhodování kupujících a nájemníků. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak se mění požadavky na bydlení, proč roste zájem o udržitelné a technologicky vybavené domovy a jaké nové trendy můžeme očekávat v roce 2024.

Kdo jsem


Ing. Vladimír Altman

Ing. Vladimír Altman

- Vystudoval jsem VŠE v Praze. 

- Hovořím anglicky.

- Celý profesní život se věnuji obchodu, neustále na sobě pracuji a vzdělávám se.

- Za základ každé spolupráce považuji slušnost, zodpovědnost, etické čestné jednání a vzájemnou důvěru.

- Dokáži se přizpůsobit časovým možnostem mých zákazníků, jsem vstřícný a dochvilný.

- Vždy se snažím, abych zajistil zájmy svého klienta a nalezl pro něj nejvýhodnější řešení.

- Na prvním místě je pro mě spokojený klient.

- Můj přístup a obchodní výsledky se od mých zákazníků pozitivně vracejí v podobě doporučení a kladných referencí.

0 let zkušeností v obchodu
0 klientů
0 realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

PRAXE

Dlouhodobé obchodní úspěchy a doporučení.

PROFESIONALITA

Používání moderních nástrojů a spolupráce s odborníky na video prohlídky a realitní fotografii.

ODBORNOST

Znalost realitní problematiky a schopnost řešit i atypické prodejní situace.

Kontakt


Pokud se se mnou chcete spojit, zavolejte nebo napište, hned se Vám ozvu.

Adresa

Ovčí Hájek 2158/14,
Praha

Telefon

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat