Reference

Pronájem bytu 1+kk

Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat. Už mi došlo, co jsem podepsala:). Díky, budu Vás doporučovat! Přeji všechno dobré.

JB Praha

Prodej bytu 3+kk

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Váš přístup při prodeji mé nemovitosti. Především za to, že jsem po celou dobu měl od Vás nepřetržité informace o stavu prodeje a o všech následných úkonech s prodejem spojených. Velmi rád Vás doporučím každému, kdo bude potřebovat tyto služby.

S díky Petr Douša

Prodej rodinného domu 5+2

Velmi doporučuji spolupráci s panem inženýrem. Altmanem. Jeho služeb jsem využila již dvakrát. Je to člověk na správném místě. Jeho přístup je profesionální a vstřícný. Moc děkuji za vše.

Květuše Simonová

prodej bytu 1+1

Poděkování za úspěšný prodej bytů v Praze Uhříněves. Ochota spolupracovat na dálku, profesionální přístup a seriózní jednání. Ocenil jsem právní servis a zajištění vkladů na katastrální úřad. Skvělá inzerce. Celková spokojenost. Doporučuji.

Tomáš Hromádka

koupě rodinného domu 4+kk

Děkuji za zprostředkování koupě rodinného domu v Praze. Veškeré dohody mezi námi vždy platily, přístup od vás byl velmi profesionální. Vaše služby s radostí dále doporučuji.

 Junija Anochinová

prodej bytu 2+kk

Děkuji Vám za zprostředkování prodeje mého bytu ve Vršovicích. Měl jste s tím hodně práce, kterou bych já vzhledem k mému dlouhodobému pracovnímu pobytu v zahraničí obtížně zvládal. Pokud v budoucnosti přistoupím k dalšímu prodeji, rád se na Vás znovu obrátím.

David Pálek, Frankfurt

prodej bytu a rodinného domu

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji nemovitostí, a to panelového bytu v Praze 9 a rodinného domu v Benátkách nad Jizerou. Oceňuji Váš přístup, příjemné a profesionální chování, jak ke straně prodávající, tak k potencionálním zájemcům. Vše přispělo k rychlému prodeji a k naší plné spokojenosti.

Luboš Urban, Horoušany

prodej pozemku

Dobrý den, 

spolupráce s panem Altmanem byla velmi dobrá, vždy mě včas informoval o veškerých krocích ohledně prodeje pozemku v Praze. Byl velmi aktivní a vstřícný. Všem vřele doporučuji. 

Simonová, Mladá Boleslav

prodej rodinného domu

Pan Altman byl jako makléř při jednání velmi vstřícný, flexibilní, ochotný. Jeho služby, které v rámci prodeje domu a následné koupě bytu poskytoval, byly na velmi profesionální úrovni. Podařilo se mu náš rodinný dům prodat na cenu podstatně vyšší, než byla moje představa. Služby tohoto makléře mohu jen doporučit.

Jana Bejdová, Praha

prodej pozemků

Pan Ing. Vladimír Altman, byl zprostředkovatelem při prodeji mých pozemků v Praze a v Středočeském kraji. S jeho vstřícným a solidním jednáním jsem byl vždy velmi spokojen, děkuji mu a těším se na další spolupráci.

Stanislav Rink, Praha

prodej a pronájem bytu 3+1

Realitní služby pana Altmana jsme využili ve dvou případech. Nad rámec těchto dvou případů nám přispěl svými radami k řešení souvisejícího sporu o vlastnictví sklepa. Profesionalita, ochota a flexibilita je součástí jeho práce. Rádi se na pana Altmana obrátíme i v budoucnu.

Eva Pařízková, Poříčany