3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?

KROK 1. 

Vybírejte makléře, který svou profesi opravdu dělá. Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitních makléřů dělá tuto profesi jen tak mimochodem, na internetu najdete sotva jejich fotografii, telefon a email. Hledejte makléře, který prokazatelně svou práci vykonává, má na internetu nabídku nemovitostí, který Vás dokáže svojí nabídkou upoutat. Má vlastní internetové stránky a nabízí Vám o sobě a své práci dostatek informací.

KROK 2. 

Jistě chcete makléře, který svou profesi umí. Stejný požadavek budete mít na svého doktora před operací. Vyberte si profesionála, který Vám představí výčet alespoň některých svých prodaných nemovitostí a jasné pozitivní reference od svých zákazníků

KROK 3.

Každý profesionál se ve svém oboru vzdělává. Hledejte makléře, který na sobě pracuje, neustále se zlepšuje, navštěvuje kurzy a získává praxi. Makléře, který je především obchodník. Protože i v našem oboru platí, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

 

A v neposlední řadě hledejte makléře, který Vám rád prostě jen nezištně poradí. Chcete znát tržní cenu své nemovitosti? Potřebujete jen s něčím poradit? Dobrý makléř se pozná i podle toho, že Vám rád poradí. Zda se pak rozhodnete svěřit mu svou nemovitost do prodeje, to je pouze na Vašem uvážení.

Chcete se zeptat na cokoliv? Zavolejte nebo napište.

Vladimír Altman, t.: 724 443 771, email: altman@reloca.cz

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení